O nás

Pravěk Noise Section je volné uskupení nezávislých umělců produkujících pod licencí Creative Commons. Zahrnuje převážně noisové hudebníky napojené na undergroundové DIY sdružení Pravěk, které se profiluje převážně literárně. Je stejně otevřené jako Pravěk, zaměřuje se však převážně na avantgardní či extrémní hudební produkty.
Pravěk Noise Section se vyhraňuje proti jakýmkoli projevům rasismu, xenofobie a jiného šovinismu, působí jako anti-autoritářská skupina projevující se přímou akcí. 
Protestujeme především proti kulturní selekci, která podporuje atomizovanou společnost zbavenou jakýchkoli nekonformních názorů či solidárních projevů. Nechceme být stádem podléhajícím nejnovějším trendům a hezounkovskému pozérství. Sereme na komerční festivaly plné reklam a fašounských ochranek, podporujeme nezávislé DIY aktivity.
Pravěk Noise Section není zcela samostatný label. Pod ním sdružení umělci vydávají u různých labelů a působí i v dalších projektech. Jejich díla však najdete v distribuci Pravěku a na níže uvedených koncertech.
Chcete-li nám cokoli sdělit, nebo dokonce s námi spolupracovat, neváhejte se ozvat.  Nemůžeme sice výrazněji dotovat vydávání desek, protože máme částečně na starost aktivity Pravěku, ovšem bereme do komise, rádi se podělíme o zkušenosti, kontakty či případně naplánujeme společné DIY akce. Naše produkty šíříme za cenu rovnou nákladům, nechceme vydělávat na něčem, co nikdy nezaprodáme.
Make noise, not music!

Žádné komentáře:

Okomentovat