sobota 5. září 2015

More Noise for Life vol.10

More Noise for Life vol.10
Kdy: 17. říjen
Místo: Azyl, Liberec
Start: 20:00
Vstup: 270kč

Line-up:
EXILENT (d-beat hc/crust, Německo)
ABSORBER (Crust hc/grind, Rakousko)
DISKOBRA (Raw punk d-beat crust, Maďarsko)
GARCA PITIC (Raw punk d-beat hardcore, Maďarsko)
BAKOUNINE (raw punk d-beat crust, Francie)
JAGERNAUT (crust grind, Řecko)
WARPATH (crust core, Itálie)
KUNTA KINTE (noise crust punk)
DEKASTA (Hc/punk crust)


1) EXILENT - Angry d-beat hc/crust mayhem (Germany) –
https://exilent.bandcamp.com
2) ABSORBER - Crust hc/grind from Wien (Austria) -  
https://absorber-punk.bandcamp.com
 
3) DISKOBRA – Raw punk d-beat crust from  Budapešť (Hungary)
http://diskobra.bandcamp.com
4) GARCA PITIC – Raw punk d-beat hardcore (Hungary) –
http://gargapitic.bandcamp.com 
5) BAKOUNINE – Really brutal raw punk d-beat crust (France) -
http://bakounine.bandcamp.com 
6) JAGERNAUT – Crust grind madness (Greece) –
https://jagernaut.bandcamp.com 
7) WARPATH - Massive crust core ride (Italy) - 
https://www.youtube.com/watch?v=9HhRJU7yB6I 
 
8) KUNTA KINTE – Raw noise crust punk massacre (Czech republic) –  
http://bandzone.cz/kuntakinte
 
9) DEKASTA – Hc/punk crust attack (Czech republic) –  
http://wakingthedeadrecords.bandcamp.com/album/dekasta-volby-bez-volby-cd
Info Kapely  (Only in czech language) :
EXILENThttps://exilent.bandcamp.com – Vzteklý d-beat hc/crust z Hannoveru založený po rozpadu se členy RECHARGE, AUDIO KOLLAPS. Ne že by tohle byl kdovíjaký bordel crust – není, ale kus německé historie z 90. Let jménem RECHARGE v produkci EXILENT slyšet tak trochu je. Kapela je přirovnávaná k FLEAS AND LICE, když k tomu přihodíme trochu šmrncu novodobých, amerických crust kapel, tak to naprosto sedí. Ne jednou se prohnaly českou krajinou… Členové působily rovněž v dalších kapelách FRANZ WITTICH, PARADOX nebo SKAMBULE. Mají čerstvě vydaný 12″ LP, které vyšlo v masivní kooperaci evropských labelů, deska bude již brzy v distru k dostání.
ABSORBERhttps://absorber-punk.bandcamp.com – Po rozpadu KURWA APARATA dal Besen co by hlavní postava repertoáru do kupy tuhle crust grind jednotku ve Vídni v září roku 2013. Členové působily rovněž v kapelách KURWA APARATA, AGGRESSIVE MISTAKES. Od doby vzniku má kapela za sebou povícero koncertů v četně ůzemí ČR. Uvidíme co nám připraví do budoucna za nahrávku, každopádně na živo to bude rozhodně nespoutaná jízda!
DISKOBRAhttp://diskobra.bandcamp.com – Detonační raw d-beat crust punk komando z Maďarska s texty v rodném jazyce se sociálním zaměřením a ex členy HUMAN ERROR, inspirovaný skandinávskými kapelami 80. Let jako MOB 47, PROTES BENGT nebo DISCARD se špetkou finského punku, připomínající zpěvem starý klasiky jako KAAOS nebo TERVEET KADET. Převážně materiál ze 4 way split 12″ LP, je naprosto úžasný až okouzlující. U Aback distribuce vychází v tento čas 7″ EP jejich demo kazety na černém vinylu s bílými, mléčnými cákanci v nákladu 525 kusů.

GARCA PITIC
http://gargapitic.bandcamp.com - Společně s DISKOBRA přijede pokřtít pódium Azylu další Maďarská raw d-beat punk sebranka se členy ISZONYAT, LÉPÉSELŐNY, FEGYELMEZŐ RÉSZLEG v sestavě. Tahle nepříliš známá sebranka má na kontě dvě samostatný CD, split kazetu s TŰRÉSHATÁR včetně samostatné demo kazety. Kapela vznikla v roce 2009, jejich členové jsou aktivní na domácí půdě v pořádání koncertů společně s webovým zinem AGYAM POKLA.
BAKOUNINEhttp://bakounine.bandcamp.com – Tahle kapela je pořádný řimbuch do hlavy, hrubý d-beat crust inferno od západního pobřeží Francie, inspirovaný převážně skandinávskou školou raných 80. Let CRUDE SS, MODERAT LIKVIDATION se špetkou toho Motorhead stylu, ale naštěstí ne moc. Převážně, hudebně inklinují k současným, rozpadlým kapelám z Barcelony, jako byli MORDARE, nebo NO CONFORME… Členové působily v kapelách BUZZOFF, MEDEA, BLACK MOCASSIN, OSTAVKA, venku mají velmi povedený debut 12″ LP a pro letošní rok plánují dvě split  LP, jedno z toho má být s Angličany THE FLUE SNIFFERS, který výjde v kooperaci více labelů, vřele doporučováno.
JAGERNAUThttp://jagernaut.bandcamp.com – Crust grind šílenství ze samotného Řecka aktivní od roku 2010, letošním rokem konečně přijedou do ČR pouze na tři koncerty. Po split MC s HELLO BASTARDS, splitu 7″ EP s TERLARANG z Malajsie a splitem 7″ EP – SVARNA se můžeme nechat překvapit snad v brzké době další nahrávkou. Za sebou mají odehrané koncerty po Řecku ve společnosti ISKRA, SCORCHED EARTH a také Turecku. Členové mají rovněž prsty v pořádání koncertů na Řecké půdě, krom toho na postu basáka můžeme spatřit, jakožto aktivní článek, provozovatele labelu, distra Scull Crasher. Členové působili v kapelách ASFYXIA, KALAZAAR atd… Tohle bude rozhodně slušný oživení večerních hodin.
WARPATHhttps://www.youtube.com/watch?v=9HhRJU7yB6I – Masivně, špinavý crust core až stench core s hrobovými vokály odeřvaný v rodném jazyce ze severu Itálie silně odkazující na UK kapely z 80. Let AXEGRINDER, HELLBASTARD, DEVIATED INSTINCT, AMEBIX zahraný po italsku. Pro ty z vás, kteří znají více provařené kapely ze země špaget a pizzy, jako jsou CAMPUS STERMINI, CANCER SPREADING atd… Budou WARPATH určitě sedět. Venku mají CD-r turné z roku 2011 a split 7″ EP s NIS, singl je rovněž nějaký čas v distru k dostání, momentálně shánějí labely na jejich debut 12″ LP.
KUNTA KINTEhttp://bandzone.cz/kuntakinte – Tahle poměrně nová D.I.Y. Hardcore noise punk kapela z hlavního města je mi hodně sympatická jejich DIY přístupem, zápalem a nadšením. Na živo trhají uši svým raw noise punkem, se skřípotem a zvukem raných DISORDER, zvuk který se stal ikonou pro většinu raw punk kapel z celého světě, je pro tuhle bandu ojedinělý, se členy a ex-členy GOMORA, KRUGER v sestavě. Venku mají čerstvě vydanou vlastním nákladem demo kazetu a touto dobou už snad bude venku split 7″ EP s Rakušáky KASCHORRAS WICIADOS. Přijďte se podívat, jejich koncerty působí jako poprava, příval a destrukce světa.
DEKASTAhttps://wakingthedeadrecords.bandcamp.com/album/dekasta-volby-bez-volby-cd – Ne až tolik známá hc crust punk kapela z Moravy narozená v roce 2012 se členy a ex-členy MASS GENOCIDE PROCESS, IDIOTI NOVÉ DOBY, která je touto tvorbou zadosti ovlivněna, určité vlivy těchto kapel se v muzice a v anarcho sociálně zaměřených textech jasně odrážejí. Jejich první věc, CD s názvem „Volby bez volby“ Vyšlo v roce 2014 u českého Labelu – Waking the dead records. Tímto se můžeme těšit na jejich živé vystoupení.
 Pořadí a časy kapel // List and times bands :

1) DEKASTA  20:00 – 20:45
2) KUNTA KINTE 20:45 – 21:30
3)
GARCA PITIC 21:30 – 22:15
4) BAKOUNINE 22:15 – 23:00
5) DISKOBRA 23:00 – 23:45
6) ABSORBER 23:45 – 00:30
7) EXILENT 00:30 – 01:15
8) WARPATH 01:15 – 02:00

9) JAGERNAUT  02:00 – 02:45
Entry 270,- cz / 10 Euro
Start 20:00
Vegan food
Animal liberation etc..
S sebou přinést dobrou atmosféru // Brings a great atmosphere!
EVENT – Bandzone :
http://bandzone.cz/koncert/373874-liberec-azyl-more-noise-for-life-vol-10


Žádné komentáře:

Okomentovat