středa 3. května 2017

Pravěkfest VI. - dvě třetiny kapel potvrzeny!

Pravěkfest VI
6. - 8. 10. 2017

https://www.facebook.com/events/209685996191600/Další ročník benefičního DIY festivalu proběhne 6., 7. a 8. října 2017. Každým rokem se díky vaší přízni o něco zvětšíme, šestý Pravěkfest se rozrostl do tří dnů a dvou stagí! Na té kapelní zažijete každý večer lehce žánrově odlišnou hudbu, ale se společným extrémním jmenovatelem a s DIY či jinak anti-mainstreamovou myšlenkou. Na jednom festivalu se tak potkají kapely, jež hrály alternativu ještě za minulé normalizace, ale i současní kulturní válečníci proti gentrifikaci! Pátek bude doomový a blackový, sobota ve víru hardcoru, punku, crustu, grindu i gore, neděle pak bude patřit experimentům a alternativě. Vedle toho pojede poprvé freetekno stage, o jejíž chod se postarají naši přátelé Olgoj Chorchoj Sound System, 25neacid a The Prostory Revival! To vše ve skvělém, otevřeném a atmosferickém prostředí pražské Eternie/Underdogs!
Další info brzy!
ENG BELOW

Předběžně potvrzené kapely a projekty:
Máma Bubo – new wave/alternative
Victims of Classwar (DE) – black metal/crust
Jackson Fight (FRA) – fastcore
OR – noise rock
6MAS – crust as fuck
Afterlife – neocrust/blackened hardcore
Drén – harsh noise
Pray For Death - crust/death metal
LEZOK – unorthodox black metal
Menstrual Soup - grindcore
Yamabushi – new wave/alternative/industrial
Bambulkyně Dobrudružstvá – chrocht'n'roll pissover
USNU? - harsh noise/rock'n'roll
Lhostejnost – drone doom
Ejakulující Kokos – hawai cococore/demented gore grind
A MNOHO DALŠÍCH!

Decorations by Markar

Případný výdělek festu bude opět věnován Food Not Bombs, kteří se postarají též o veganské občerstvení. V prostoru jsme pořádali již několik akcí a skvělý přístup jeho provozovatelů i chápavost publika nás přiměla udržet styl vybírat dobrovolné vstupné, což jsme doposud na festu nedělali. Doporučené vstupné na den bude 150 kč, pokud vytáhneš víc než 3 kila, tak dostáváš pásku na všechny tři dny!

Pravěk je projekt fungující jako nezávislé DIY literární sdružení, které pomáhá mladým autorům vydat jejich díla do světa bez čekání ve frontě a plazení se před komerčními vydavateli. Už svou existencí protestuje proti faktickému omezování možností provozovat nezávisle DIY kulturu.

Žádné komentáře:

Okomentovat