pondělí 11. září 2017

Killing cool kids noise night -Defektro,ooo,Spacegrinder a další

Pravěk Noise Section uvádí:
Killing cool kids – noise night
Vstup na vlastní nebezpečí! Defektro je surový, ale co se týče nástrojů a bordelů i dosti sofistikovaný projekt, za nímž stojí japonský experimentátor Hirofumi Uchino. Na nahrávkách týrající japanoise harsh as fuck, při performance bude ale i na co koukat, pokud tedy zrovna nebudete umírat ;-)

„ooo“ nebo spíše „…“ se nazývá projekt, pod nímž se podepisuje audioterorista ze Švajzu Nikola H. Mounoud. Dle našeho skromného názoru tohle alespoň formálně slibuje nejneposlouchatelnější show večera. Nesnesitelný elektro bordel, týrání synťáků a zvukovek, ale i trochu toho dementního audiodadismu, směle může konkurovat některým nejvíc free nahrávkám od Radka Kopela.

Spacegrinder je ninjovský japaharsh založený na krátkém, ale ultraenergickém vystoupení, při němž je stav blaženosti pouhým mlácením hlavou o zeď. Kdo jste byl loni na jaře na Půlce, kde hrál společně se 7MS a Napalm Death is Dead, tak už jistě tušíte,co vás čeká!

Domácí Magadan přinese lehké rozptýlení po sadě harsh noise setů svým řezavým power-electronics kolosem, připomínajícím staré zlaté časy za J.V. Stalina. Mrazivé jak šťastné zítřky, navíc s novým zářezem Perm 36, jež právě vychází na Sky Burial!

~ˇ^ˇ~, možná jediný noisový projekt, jehož název se dá vyjádřit pouze pantomimou, má na svědomí hudebník, kterého možná někteří znáte z nepopulárních souborů a projektů jako Lhostejnost, Uncle Grasha's Flying Circus, Forgotten Dawn či Den Lumíků, a jehož láska k japanoisu se dá vyjádřit snad jen naprosto nesrozumitelným programátorským jazykem. ~ˇ^ˇ~ je jeho nejdřevnější projekt, který by rozplakal i chilli papričku.

A na závěr (nejspíš) zažijete pravou a nefalšovanou bolest, s níž se soudobá indie kultura orientovaná na zážitky ještě neumí úplně popasovat. Drén (noisový GG Allin) a Willhelm Grasslich, který je současným držitelem rekordu v kategorii hodu stojanem na mikrofon z pódia, si připraví kolaborační set na počest legendárního Yamantaky Eye. Dobře, buldozer nebude, protože máme všichni Underdogs' rádi a přejeme si, aby byl zachován, ale v rámci možností vám nabídnou dostatek příležitostí dostat se minimálně do nemocnice!

31.10. 2017
Underdogs' – malý sál/Pravěkfestová Jihadi John stage
19:00

Doporučený vstup 150, chrániče, obvazy a špunty nerozdáváme, tak se radši zásobte!
Stay Bataclan!

Žádné komentáře:

Okomentovat